.png)
2026 m. liepos 16 d. 22.00 val.
Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“, Taikos g. 4, Neringa
XXX tarptautinis Thomo Manno festivalis „Išniręs laikas. Viltis“
Laiko juosta / Стрічка часу
Rež. Kateryna Gornostai, 2025 m., 84 min.
Moderatorius Dmitrij Gluscevskij
Nepaisant besitęsiančio karo su Rusija, Ukrainos mokyklose pamokos vyksta iki šiol, siekiant vaikų gyvenimuose išsaugoti jų teisę mokytis ir nors kruopelę normalumo. Filme atidžiai stebima Ukrainos vaikų ir mokytojų kasdienybė, paženklinta didžiulio pavojaus: šalia fronto esančios mokyklos Ukrainoje seniai virtusios griuvėsiais.
„Laiko juosta“ nėra tiesiog dar vienas filmas apie karą Ukrainoje. Talentingos režisierės Katerinos Gornostai žvilgsnis leidžia prisiliesti prie šio to daugiau – meilės, draugystės, laisvės ir vilties.
RENGINYS NEMOKAMAS
Bendradarbiaujant kartu su Goethe's institutu Vilniuje.
Organizatorius: VšĮ Thomo Manno kultūros centras.
Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Neringos savivaldybė.
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami viešinimo tikslais. Dalyvaudami renginyje, Jūs sutinkate, kad Jūsų atvaizdas gali būti skelbiamas viešojoje erdvėje.