(1).png)
2026 m. gegužės 23 d. 15.00 val.
KNNP Lankytojų centras, L. Rėzos g. 8, Juodkrantė
Jauna fotografė Austėja Elena Pugačiauskaitė Kuršių nerijos nacionalinio parko lankytojų centre pristatys savo fotografijas.
Apie parodos autorę: Austėja gyvena Marcinkonyse. Mokosi Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos 11-oje klasėje. Mėgsta piešti, duomisi bitininkyste ir automobiliais, tačiau didžiausias jos pomėgis – fotografavimas.
Apie parodą: „Gamta... kiekvienas turime savo asmeninį santykį su ja. Man tai – saulėtekiai, miškas, vanduo, žiedai, vakarai, lietaus lašai, bitės ir... Fotografuodama gamtą atrandu jos grožį atskirose detalėse, trapumą, paprastumą ir didybę – mažiausiose, kurios labiausiai ir nustebina. Telefonas visad po ranka, tad jis pagrindinė darbo priemonė - patogi, lengva, telpanti kišenėje. Gamta įtraukia, stebina ir užburia kiekvieną dieną, reikia tik leisti sau tai pamatyti.
Tikiuosi kad mano nuotraukos privers sulėtinti žingsnius, plačiau atmerkti akis ir atrasti mus supančią aplinką. Pradžia čia, mano fotografijų parodoje. Kviečiu per mano telefono objektyvą atrasti savo takelį į gamtos pasaulį.“